Metal Fermuar

Metal Fermuar

Fermuar satış sitesi olarak hizmet vermekte olan firmamız özellikle hazır giyim sektörünün ve diğer farklı sektörlerin temel ihtiyaçları arasında yer alan fermuar çeşitlerine yönelik uygun fiyatlar ile toptan fermuar satışı gerçekleştirmektedir. Oldukça geniş yelpazede fermuar çeşitlerine sahip olan firmamız, fermuar sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek çözümler sunmaktadır. Fermuar.istanbul üzerinden toptan fermuar satışı yapan firmamızın ürünleri arasında yer alan modellerden biride metal fermuar çeşitleridir.

Metal fermuar, dişleri farklı metal ham maddelerinden üretilen ve kullanım alanı yaygın olan bir fermuar çeşididir. Metal fermuarlar içerisinde pirinç metal fermuar, pirinç oksit metal fermuar, pirinç kalay metal fermuar, alpaka metal fermuar, alpaka nikel oksit metal fermuar, bakır metal fermuar ve alüminyum metal fermuar seçenekleri yer almaktadır. Metal fermuar tipleri diş genişliğine göre farklılık göstermektedir. TİP 2 metal fermuar 3.50-3.60 mm, TİP 4 metal fermuar 4.45-4.55 mm, TİP 5 metal fermuar 5.80-6.00 mm, TİP 8 metal fermuar 8.10-8.20 mm ve TİP 10 metal fermuar 8.50-8.60 mm genişliğine sahiptir. Metal fermuarlar özellikle taş ve asit yıkamaya karşı dayanıklı bir yapıdadır. Bu özelliği doğrultusunda metal fermuarlar Jean sektöründe, deri sektöründe, spor giyimde ve benzeri alanlarda tercih edilmektedir.

Kendi içerisinde temelde üç ana kategoriye ayrılan fermuar modelleri arasında dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar çeşitleri yer almaktadır. Dipli fermuar modelleri ise kendi içerisinde dipli tek kürsörlü fermuar, dipli çift kürsörlü fermuar olmak üzere iki farklı çeşitte yer almaktadır. Tüm bu fermuar çeşitleri modelleri metal fermuarlar içinde üretilmektedir. Toptan fermuar alımında, metal fermuar çeşitleri arasında yer alan dipli metal fermuar, separe metal fermuar ve kombi metal fermuar modelleri arasından ihtiyacınız olan fermuar çeşitlerini fermuar satış sitemizden satın alabilirsiniz. Fermuar.istanbul fermuar satış sitesinde metal fermuar modellerine ait M4 dipli fermuar, M5 dipli fermuar, M8 dipli fermuar, M4 separe fermuar, M5 separe fermuar, M8 separe fermuar, M5 kombi fermuar ve M8 kombi fermuar çeşitlerini toptan fermuar satışında indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Pehlivan Aksesuar 1
Pehlivan Aksesuar 2
Pehlivan Aksesuar 3
Pehlivan Aksesuar 4
Pehlivan Aksesuar 5
Pehlivan Aksesuar 6
Pehlivan Aksesuar 7
Pehlivan Aksesuar 8
Pehlivan Aksesuar 9
Pehlivan Aksesuar 10
Pehlivan Aksesuar 11
Pehlivan Aksesuar 12
Pehlivan Aksesuar 13
Pehlivan Aksesuar 14
Pehlivan Aksesuar 15
Pehlivan Aksesuar 16
Pehlivan Aksesuar 17
Pehlivan Aksesuar 18
Pehlivan Aksesuar 19
Pehlivan Aksesuar 20
Pehlivan Aksesuar 21
Pehlivan Aksesuar 22
Pehlivan Aksesuar 23
Pehlivan Aksesuar 24
Pehlivan Aksesuar 25
Pehlivan Aksesuar 26