Kemik Fermuar

Kemik Fermuar

Fermuar sektörünün tecrübeli ve gerçekleştirdiği yenilikler ile önemli yapı taşlarından olan fermuar satış firması bünyesinde tüm fermuar çeşitleri ile ilgili ürünler bulunmaktadır. Toptan fermuar satışı gerçekleştiren Pehlivan Aksesuar sitesinden ihtiyacınıza yönelik olarak istediğiniz fermuar türünde ürün satın almanız mümkündür. Pehlivan Aksesuar birçok farklı sektörün temel ihtiyaçlarından biri olan fermuarların hem toptan satışı hem de kaliteli ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Fermuar çeşitleri üretim maddesine göre temelde üçe ayrılmaktadır. Bu fermuar modellerinden biri de kemik fermuar çeşitleridir.

Kemik fermuar; poly-asetal ham maddesinden üretilmekte olan fermuar çeşididir. Kemik fermuarlar poly-asetal hammaddesinin fermuar şeridine enjekte edilerek yapılmakta olan bir fermuar modelidir. Kemik fermuarlar çeşitli renk seçeneklerinde üretilebilen, geniş yelpazede ürün sunumuna sahiptir. Kemik dişli fermuarların genel kullanım alanları yaygın olarak mont, kaban, yağmurluk, eşofman gibi giysilerde olduğu bilinmektedir. Kemik fermuar tipleri diş genişliğine göre farklı genişliğe sahip olmaktadır. Kemik fermuarların diş genişlikleri içerisinde TİP 3 kemik fermuar 4.40-4.50 mm, TİP 6 kemik fermuar 7.80-7.90 mm ve TİP 9 8.50-8.60 mm genişliğine sahip kemik fermuar çeşitleri yer almaktadır.

Çeşitli sektörler içerisinde kullanılmakta olan fermuar ürünlerinin yapısına göre temel anlamda 3 farklı ana modeli bulunmaktadır. Bu fermuar modelleri dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar modelleridir. Kemik fermuar çeşitleri ise bu üç fermuar yapısına uygun şekilde dipli kemik fermuar, separe kemik fermuar ve kombi kemik fermuar olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Kemik fermuar modellerinin tüm çeşitlerini bünyesinde bulundurmakta olan Pehlivan Aksesuar sitesi üzerinden toptan fermuar alımı gerçekleştirebilirsiniz. Online fermuar satış hizmeti veren firmamızın kemik fermuar ürün gamı içerisinde yer alan K3 dipli fermuar, K3 separe fermuar, K3 O tip fermuar, K3 kombi fermuar, K6 separe fermuar, K10 dipli fermuar, K10 separe fermuar ve K10 kombi fermuar modellerini hızlı ve kalite garantisi ile online olarak toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Pehlivan Aksesuar 1
Pehlivan Aksesuar 2
Pehlivan Aksesuar 3
Pehlivan Aksesuar 4
Pehlivan Aksesuar 5
Pehlivan Aksesuar 6
Pehlivan Aksesuar 7
Pehlivan Aksesuar 8
Pehlivan Aksesuar 9
Pehlivan Aksesuar 10
Pehlivan Aksesuar 11
Pehlivan Aksesuar 12
Pehlivan Aksesuar 13
Pehlivan Aksesuar 14
Pehlivan Aksesuar 15
Pehlivan Aksesuar 16
Pehlivan Aksesuar 17
Pehlivan Aksesuar 18
Pehlivan Aksesuar 19
Pehlivan Aksesuar 20
Pehlivan Aksesuar 21
Pehlivan Aksesuar 22
Pehlivan Aksesuar 23
Pehlivan Aksesuar 24
Pehlivan Aksesuar 25
Pehlivan Aksesuar 26