Hakkımızda

Fermuarın icadı 100 yıl öncesine dayansa da özellikle konfeksiyon sektöründe yaygın olarak kullanılmaya başlanması 1950’li yıllara rastlamaktadır. Aradan geçen yaklaşık 50 yıllık süre içerisinde, pratik kullanımı ve gündelik yaşamı kolaylaştırıcı özellikleriyle fermuar, yalnızca konfeksiyon alanında değil; çantadan ayakkabıya, koltuktan dekoratif eşyalara kadar yaşantımızdaki pek çok ürüne eşlik etmiştir. Ve fermuar bugün son teknolojinin olanaklarıyla tanışıp, çeşitliliğini arttırarak üretim serüvenini sürdürmektedir…Bu serüvenle 1970 yılında buluşan ve fermuar ile birlikte her turlu konfeksiyon malzemesinin satisini yapan Pehlivan Aksesuar Fermuar 1992 yılında fermuar üretimine başlamıştır. Pehlivan Aksesuar Fermuar, edindiği tecrübe ve teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış modern makine parkuru ile her çeşit fermuar üretimini, kombi sistemler dahil olmak üzere gerçekleştirebilmektedir.


Gerek son teknolojiyi kullanmaktaki becerisi gerekse konfeksiyon ve moda alanındaki gelişmeleri takip eden yenilikçi bakışıyla Pehlivan Aksesuar Fermuar, bu sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. İhracat yapan tekstil sektörüne ve yurt içinde imalat yapan firmalara en kaliteli fermuarı, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla ulaştırmak Pehlivan Aksesuar Fermuar‘ın ana ilkesidir.

Pehlivan Aksesuar Fermuar”da üretilen bütün fermuarlar, şerit dokumasından başlayarak bitmiş mamüle kadar her aşamada uluslararası standartlar gözetilerek üretilip, büyük bir hassasiyetle kalite denetiminden geçirildikten sonra müşterilerine teslim edilir. Kendi bünyesinde kurulan dar dokuma bölümü, yüksek basınç sistemli (HT) boyahanesi, apreleme ve oksidasyon üniteleri ile her türlü fermuar üretimini son teknolojiyi takip ederek gerçekleştirebilmektedir. Entegre tesislerinde, branşında deneyimli makine ve kimya mühendisleri denetimlerinde uzman teknik elemanlar çalışmaktadır.

Pehlivan Aksesuar

Pehlivan Aksesuar 1
Pehlivan Aksesuar 2
Pehlivan Aksesuar 3
Pehlivan Aksesuar 4
Pehlivan Aksesuar 5
Pehlivan Aksesuar 6
Pehlivan Aksesuar 7
Pehlivan Aksesuar 8
Pehlivan Aksesuar 9
Pehlivan Aksesuar 10
Pehlivan Aksesuar 11
Pehlivan Aksesuar 12
Pehlivan Aksesuar 13
Pehlivan Aksesuar 14
Pehlivan Aksesuar 15
Pehlivan Aksesuar 16
Pehlivan Aksesuar 17
Pehlivan Aksesuar 18
Pehlivan Aksesuar 19
Pehlivan Aksesuar 20
Pehlivan Aksesuar 21
Pehlivan Aksesuar 22
Pehlivan Aksesuar 23
Pehlivan Aksesuar 24
Pehlivan Aksesuar 25
Pehlivan Aksesuar 26
Etiketler: aksesuarfermuar imalatıtoptan fermuarelcikaksesuar çeşitleritekstil aksesuarkauçuk etiketderi etiketfermuar çeşitleri