Hakkımızda

Fermuarın icadı 100 yıl öncesine dayansa da özellikle konfeksiyon sektöründe yaygın olarak kullanılmaya başlanması 1950’li yıllara rastlamaktadır. Aradan geçen yaklaşık 50 yıllık süre içerisinde, pratik kullanımı ve gündelik yaşamı kolaylaştırıcı özellikleriyle fermuar, yalnızca konfeksiyon alanında değil; çantadan ayakkabıya, koltuktan dekoratif eşyalara kadar yaşantımızdaki pek çok ürüne eşlik etmiştir. Ve fermuar bugün son teknolojinin olanaklarıyla tanışıp, çeşitliliğini arttırarak üretim serüvenini sürdürmektedir…Bu serüvenle 1970 yılında buluşan ve fermuar ile birlikte her turlu konfeksiyon malzemesinin satışını yapan Pehlivan Aksesuar Fermuar 2021 yılında fermuar üretimine başlamıştır. Pehlivan Aksesuar Fermuar, edindiği tecrübe ve teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış modern makine parkuru ile her çeşit fermuar üretimini, kombi sistemler dahil olmak üzere gerçekleştirebilmektedir.


Gerek son teknolojiyi kullanmaktaki becerisi gerekse konfeksiyon ve moda alanındaki gelişmeleri takip eden yenilikçi bakışıyla Pehlivan Aksesuar Fermuar, bu sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. İhracat yapan tekstil sektörüne ve yurt içinde imalat yapan firmalara en kaliteli fermuarı, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla ulaştırmak Pehlivan Aksesuar Fermuar‘ın ana ilkesidir.

Pehlivan Aksesuar Fermuar”da üretilen tüm fermuarlar, şerit dokumasından başlayarak bitmiş mamule kadar her aşamada uluslararası standartlar gözetilerek üretilip, büyük bir hassasiyetle kalite denetiminden geçirildikten sonra müşterilerine teslim edilir. Kendi bünyesinde kurulan dar dokuma bölümü, yüksek basınç sistemli (HT) boyahanesi, apreleme ve oksidasyon üniteleri ile her türlü fermuar üretimini son teknolojiyi takip ederek gerçekleştirebilmektedir. Entegre tesislerinde, branşında deneyimli makine ve kimya mühendisleri denetimlerinde uzman teknik elemanlar çalışmaktadır.

Pehlivan Aksesuar

Pehlivan Kauçuk Fermuar Elcikleri1
Fermuar Metal Elcikleri
Kot Pantolon Deri Etiketleri
İpli Fermuar Elcikleri
Pehlivan Aksesuar 5
Kauçuk Logolar
Spor ürünleriniz için Fonksiyonel İpli F
Markanızı Görünür ve Çekici Hale Getiren
Çanta ve Ayakkabı Fermuar Çeşitleri
Şık Düğme Modelleri
Pantolon ve Üst Giyim Deri Etiket Çeşitl
Fonksiyonelliği Artıran Kauçuk Elcik Çeş
Kemik Fermuar Çeşitleri
Tarzını ve Markanızı Vurgulayan Deri Eti
Marka ve Tarz Yansıtan Kauçuk Etiket Mod
İhtiyacınıza göre her renk kemik fermuar
Spor Tarzınızı Yansıtan Elcik Modelleri
Çanta Fermuar Çeşitleri - Tüm Renk Kombi
Delikli Düğme Çeşitleri
Pehlivan Aksesuar 20
Pehlivan Aksesuar 21
Blüz ve Gömlek Düğme Çeşitleri
Markanızı Vurgulayan Fermuar Elcikleri
Marka ve Logolu Kauçuk Fermuar Elcikleri
Ürünlerinizdeki İşlevselliği vurgulayan
Markanızı Vurgulayan Kauçuk Etiket Model
Etiketler: aksesuarfermuar imalatıtoptan fermuarelcikaksesuar çeşitleritekstil aksesuarkauçuk etiketderi etiketfermuar çeşitleri