Pehlivan Aksesuar | Fermuar ve Tekstil Aksesuarları İmalatı

Gerek son teknolojiyi kullanmaktaki becerisi gerekse konfeksiyon ve moda alanındaki gelişmeleri takip eden yenilikçi bakışıyla Pehlivan Aksesuar Fermuar, bu sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. İhracat yapan tekstil sektörüne ve yurt içinde imalat yapan firmalara en kaliteli fermuarı, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla ulaştırmak Pehlivan Aksesuar Fermuar‘ın ana ilkesidir.

Pehlivan Aksesuar Fermuar”da üretilen bütün fermuarlar, şerit dokumasından başlayarak bitmiş mamüle kadar her aşamada uluslararası standartlar gözetilerek üretilip, büyük bir hassasiyetle kalite denetiminden geçirildikten sonra müşterilerine teslim edilir. Kendi bünyesinde kurulan dar dokuma bölümü, yüksek basınç sistemli (HT) boyahanesi, apreleme ve oksidasyon üniteleri ile her türlü fermuar üretimini son teknolojiyi takip ederek gerçekleştirebilmektedir. Entegre tesislerinde, branşında deneyimli makine ve kimya mühendisleri denetimlerinde uzman teknik elemanlar çalışmaktadır


.


Sizlere Sunduğumuz Ürün Gruplarımızİhtiyacınız olan aksesuarı seçmekte zorlanıyor veya tam olarak özelliklerinden emin mi olamıyorsunuz?

Alanında deneyimli olan kadromuz size her an yardımcı olmak için hazır. Tek yapmanız gereken formu doldurmak ve arkanıza yaslanmak. Çalışanlarımız mesai saatleri içinde hemen size dönüş yapacaklardır.

" Ama ben ihtiyaç duyduğum ürünün resmini iletip tam olarak ne aradığımı göstermek istiyorum ki yanlış bir şey almayayım" diyorsanız , hemen WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Tıkla 

Biz Sizi Arayalım

Pehlivan Aksesuar - Aksesuar Çeşitleri

Pehlivan Aksesuar 1
Pehlivan Aksesuar 2
Pehlivan Aksesuar 3
Pehlivan Aksesuar 4
Pehlivan Aksesuar 5
Pehlivan Aksesuar 6
Pehlivan Aksesuar 7
Pehlivan Aksesuar 8
Pehlivan Aksesuar 9
Pehlivan Aksesuar 10
Pehlivan Aksesuar 11
Pehlivan Aksesuar 12
Pehlivan Aksesuar 13
Pehlivan Aksesuar 14
Pehlivan Aksesuar 15
Pehlivan Aksesuar 16
Pehlivan Aksesuar 17
Pehlivan Aksesuar 18
Pehlivan Aksesuar 19
Pehlivan Aksesuar 20
Pehlivan Aksesuar 21
Pehlivan Aksesuar 22
Pehlivan Aksesuar 23
Pehlivan Aksesuar 24
Pehlivan Aksesuar 25
Pehlivan Aksesuar 26
Tümünü gör

Etiketler: aksesuarfermuarelcikkauçuktekstil aksesuartoptan fermuarfermuar imalati